PRAŠYMAI
  • Duomenų pateikimo įkainiai
 • Bankų sąskaitų numeriai (Mokant už Gyventojų registro tarnybos pažymas internetu apmokėjimo dokumentas privalo būti patvirtintas banko spaudu).

  _________________________________________

  GYVENTOJAMS


 • Prašymai dėl informacijos pateikimo (gauti pažymą):
  Prašymas pateikti informaciją apie vieną asmenį . Pildymo pavyzdys. Pildymo pavyzdys 2.
  Prašymas pateikti informaciją apie keletą asmenų .
  Gyventojai aptarnaujami

  Lvovo g. 7/ Slucko g. 6,
  LT-02313 Vilnius
  Mus rasite

  darbuotojų, atsakingų už piliečių aptarnavimą, tel. (8 5) 271 7712

  Darbo laikas:
  I-IV: 8.00 - 17.00
      V: 8.00 - 15.45
  Pietų pertrauka: 12.00 - 12.45
  _________________________________________

  JURIDINIAMS ASMENIMS


            Juridinis asmuo norėdamas gauti pažymą ar išrašą, turi pateikti prašymą raštu. Prašymas rašomas laisva forma ant įmonės (įstaigos, kontoros) blanko, kuriame turi būti nurodyta: įmonės pavadinimas, įmonės kodas, adresas, telefonas. Prašyme turi būti nurodyta: prašomo asmens vardas, pavardė, gimimo data (metai) ar asmens kodas, duomenų naudojimo tikslas bei juridinis gavimo pagrindas, juridinį pagrindą pagrindžiantys dokumentai. Prašymas turi būti pasirašytas atsakingo asmens, nurodant pareigas, vardą, pavardę. Prašyme nurodoma, kur, kada ir kokiu būdu gavėjas pageidauja atsiimti parengtas pažymas ar išrašus.
            Prašymas Gyventojų registro tarnybai pateikiamas tiesiogiai, gavėjui atvykus į Gyventojų registro tarnybą adresu: A.Vivulskio g. 4A, Vilniuje, siunčiamas paštu ar per kurjerį, ar per atstovą, turintį teisę įstatymų nustatyta tvarka atstovauti gavėjui. Kartu su prašymu siunčiama paslaugos apmokėjimą patvirtinančio dokumento kopija. Jei parengtos pažymos atsiimamos atvykus į Gyventojų registro tarnybą, paslaugos apmokėjimą patvirtinančio dokumento kopija gali būti pateikta atsiimant. Kai prašymas gautas paštu ar per kurjerį ir prie jo yra paslaugos apmokėjimą patvirtinančio dokumento kopija, parengtos pažymos pareiškėjui siunčiamos paštu, jei prašyme nebuvo išreikštas pageidavimas iki nustatyto termino atsiimti pažymas gavėjo atstovui atvykus į Gyventojų registro tarnybą.
            Teisines paslaugas teikiantys gavėjai kartu su prašymu turi pateikti atstovavimo ar teisinių paslaugų teikimo sutarties spaudu patvirtintą kopiją (išrašą) arba sprendimą dėl valstybės garantuojamos teisinės pagalbos, arba orderį (baudžiamųjų bylų atvejais).


 • Informacija susijusi su duomenų apmokėjimo nurodymais

  Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės:
  darbuotojų, atsakingų už pažymų ar išrašų išdavimą tel. (8 5) 271 6360
  teisiniais klausimais S. Kaunaite, tel.: 271 6067, el.p. sandra.kaunaite@gyvreg.lt
  techniniais klausimais D. Tamoševičius, tel.: 271 6066, el.p. dainius.tamosevicius@gyvreg.lt  Juridiniai ir valstybės įgalioti asmenys aptarnaujami

  A. Vivulskio g. 4 A,
  LT-03220 Vilnius
  Mus rasite
  Tel. 271 6311 (raštinė), faks. 271 6212
  grt@gyvreg.lt

  darbuotojų, atsakingų už juridinių ir valstybės įgaliotų asmenų aptarnavimą pažymų išdavimo klausimais tel. (8 5) 271 6312

  Darbo laikas:
  I-IV: 7.30 - 16.30
      V: 7.30 - 15.15
  Papildomai prašymai ir skundai priimami I-IV: 16.30 - 17.00
  Pietų pertrauka: 11.30 - 12.15  * * *